A diákolimpiákon résztvevő hajdúszoboszlói sportolók köszöntötték december 9-én este a Karikás Étteremben, melyen 11 sportág 101 sportolója vett részt tanáraik és edzőik társaságában.

Városunk diáksportolói között kiemelkedő eredményt ért el a Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola III. korcsoportos labdarúgó csapata, akik edzőjük Szabó Gergely János segédletével állhattak dobogóra.

A Bárdos Lajos Általános Iskola két fekvenyomója, Dóró Bence és Szalma Tamás, edzőjük Pongor Sándor felkészítésével könyvelhettek el sikereket.

Míg a Közgazdasági Szakgimnázium tollaslabdázója, Mészáros Petra, Varga Imre edző támogatása mellett öregbítette városunk sportéletének hírnevét. 
Az önkormányzat nevében Czeglédi Gyula polgármester gratulált a sportolóknak és kiemelte, hogy a sport mennyire fontos a fiatalok testi-lelki fejlődése érdekében, hogy az ifjú generáció egészségtudatosan éljen és magyar nemzet egészséges legyen.