Három meccset játszottak a labdarúgó megyei I. osztály 18. fordulójának vasárnapi játéknapján. Eredmények, összeállítások, edzői nyilatkozatok!

Hosszúpályi SE–DEAC 3–1 (0–0)

100 néző. Vezette: Puskás Z. (Percze Zs., Vadon T.)

Hosszúpályi SE: Szilágyi A. – Erdős B., Kiss A., Ignáth T., Rostás G. (Lábas L.), Tatár E., Bagi T. (Bíró P.), Czibere B. (Dobi Z.), Purguly E. (Nagy I.), Botos S., Lakatos K. (Lakatos J.) Edző: Nagy István Zsombor

DEAC: Sáfár P. – Molnár M. (Rácsai L.), Hetrovics R. (Dénes S.), Csák Zs., Tóth Z., Bíró R., Párducz T. (Mizsák K.), Varga Á. (Lénárt P.), Kincses D., Révai Z. (Papp G.), Ménes M. Edző: Katona László

Gól: Rostás G. (2), Tatár E., illetve Bíró R. Jók: Erdős B., Rostás G., Tatár E., illetve Sáfár P., Varga Á., Tóth Z., Ménes M.

Nagy István: Korrekt játékvezetés mellett hátrányból, szervezett játékkal megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.

Katona László: A pálya talaja feladta a leckét nekünk, amit nem is sikerült megoldani. A vezetést megszereztük a 60. perc környékén, de gyorsan fordított a hazai csapat és a vége előtt 10 perccel egy könnyen befújt tizenegyessel eldőlt a meccs.

Hajdúszoboszlói SE–Derecskei LSE 2–0 (0–0)

150 néző. Vezette: Nagy L. (Juhász D., Hajdú I.)

Hajdúszoboszlói SE: Sipos J. – Nagy L., Pataki P., Kálmán Z., Gyügyei Z. (Pap L.), Plókai G. (Szabó B.), Éder G. (Butor Cs..), Gyöngy T. (Kiss Z.), Éles Z., Kondás K. (Nagy J.), Tóth L. (Szabó G..) Edző: Kálmán Zoltán

Derecskei LSE: Menyhárt N. – Hüse Zs., Berán Balázs., Bun R., Burkus D., Papp Á., Gali V., Csizmadia Cs., Papp R. (Budai B.), Sólyom M., Fekete L. (Pintér D.) Edző: Szép Sándor

Gól: Éles Z., Nagy J. Jók: mindenki, illetve mindenki Kiállítva: Hüse S. Ifi: 2–1.

Kálmán Zoltán: Alacsony színvonalú meccsen a jobb erőnlétben lévő csapat a végén győzedelmeskedett a szimpatikus ellenfél felett. Büszkék vagyunk az utánpótlásból felkerült játékosunk nagyszerű teljesítményére.

Szép Sándor: A mai mérkőzésen nem érdemeltünk vereséget…Gratulálok csapatomnak a mai nagyszerű teljesítményéhez, de 14 ember ellen nehéz futballozni. Gratulálunk Budai Bálint bemutatkozásához.

Hajdúnánás FK–Sárrétudvari KSE 1–1 (1–0)

100 néző. Vezette: Erdélyi T. (Malmos N., Pál G.)

Hajdúnánás FK: László T. – Zsuga Á., Csatári D., Perényi R., Polgár G., Újvári Zs., Fodor J., Bencze D., Szilágyi Á., Kovács G., Tóth V. Edző: Daróczi Péter

Sárrétudvari KSE: Kiss B. – Rozsik K., Rostás D., Nagy K., Kiss T. (Erős L.), Tóth N., Füleki B. (Dede L.), Parti P., Bajnók I., István B., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Jók: mindenki (a mezőny legjobbjai: Kiss B., Rozsik K.) Kiállítva: Nagy K. Ifi: 3-0.

Daróczi Péter: Nem nyilatkozott.

Szabó Lajos: Hitehagyottan kezdtük a mérkőzést, az elején büntetőhöz jutott a Hajdúnánás, amit elhibázott. Utána egy előre begyakorolt pontrúgásból jogosan megszerezték a vezetést, ezután tudatosult a csapatban, hogy a céljaink eléréséhez emlékezetből nem lehet futballozni. A bekapott gól után végig irányítottuk a mérkőzést, kicsit furcsán hangzik, hogy a 96. percben szereztük meg gólunkat, de az utolsó 10 percben a szerencse mentette meg a Nánást a vereségtől. Gratulálni szeretnék minden egyes megjelent játékosnak, akik otthon maradtak, azoknak csak annyit üzennék, hogy az ígéret szép szó, ha megtartják, úgy jó.